Періодичне (раз на 5 років) підвищення кваліфікації

До уваги сертифікованих інженерів-проектувальників!

З 2018 року ТОВ “Центр підвищення кваліфікації “Профпроект” проводить підвищення кваліфікації інженерів-проектувальників, які повинні проходити його не рідше ніж раз на п’ять років відповідно до законодавства.

У зв’язку з обмеженнями, введеними Урядом України та Київською міською державною адміністрацією для запобігання розповсюдження пандемії коронавірусу, на період карантину підвищення кваліфікації переводиться в режим ДИСТАНЦІЙНОГО навчання.

youtube-канал, на якому буде проводитися онлайн-навчання – Онлайн курси ВУГіП
Посилання на канал – https://www.youtube.com/channel/UCzg8ehl6MCOca-QQB1AeRoQ.

Для ПРОХОДЖЕННЯ ПЕРІОДИЧНОГО ПІДВИЩЕННЯ кваліфікації необхідно звернутися за ел.адресою
nmcp-kyiv@ukr.net
 до Ярошенко Ніни Вікторівни.
В ТЕМІ ЛИСТА вкажіть Прізвище, Ім’я, По батькові ПОВНІСТЮ та спеціалізацію
УВАГА! Вказуємо спеціалізацію СКОРОЧЕНО: Мех опір, Безпека експлуатації, Кошторис, Вишукування, Технологія буд Вир-ва, ПожБезпека, Економія енергії, Екологія.
Ви отримаєте відповідь електронним листом, який буде містити ДЕТАЛЬНИЙ порядок дій для проходження курсів, необхідні бланки, суму та реквізити для сплати внесків до Гільдії проектувальників.

Іспитів НЕМАЄ.

Замовлення від фізичної або юридичної особи в електронному вигляді підписується кваліфікованим електронним підписом з розширенням p7s та надсилається на електронну адресу nmcp-kyiv@ukr.net

Укладення договору на підвищення кваліфікації здійснюється шляхом приєднання до Договору приєднання про надання послуг з підвищення кваліфікації інженерів-проектувальників між ТОВ «ЦПК «» та Замовником (надавачем Замовлення)

Анкета члена СРО ВУГіП

Договір приєднання для фізичної особи

Замовлення на фізичну особу

Договір приєднання для юридичної особи або ФОП

Замовлення на юридичну особу або ФОП

Замовлення на фізичну особу в форматі Word

Замовлення на юридичну особу або ФОП в форматі Word

Контактна особа щодо формування груп підвищення кваліфікації (м. Київ) – Ярошенко Ніна Вікторівна, тел. (099) 653-08-83, 096-413-23-62, (044) 294-07-50, e-mail: nmcp-kyiv@ukr.net.

Вартість періодичного підвищення кваліфікації – 12 480 грн.